Uwaga! Nowy adres Hurtowni Stacjonarnej! Zapraszamy na ulicę Świerkowa 9, 05-101 Boża Wola.
Jedocześnie informujemy o zmianie naszych głównych adresów e-mail na info@partnerbiz.pl.
Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Witaj !   Zarejestruj się  |  Zaloguj się
Polski English
Wyszukaj produkt:
ZAAWANSOWANE WYSZUKIWANIE
Producenci:
      Jesteś tutaj:   Strona główna  |  Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo 

PROCEDURA REKLAMACYJNA 

Wszelkie uwagi dotyczące jakości sprzedawanych przez nas produktów, sposobu obsługi i niezgodności między stanem faktycznym a fakturą, prosimy zgłaszać w formie pisemnej do naszego Działu Reklamacji. 
Zwrotów wadliwych i omyłkowo dostarczonych towarów, prosimy dokonywać wyłącznie za pomocą przesyłki bez pobrania. Podstawą do dokonania zwrotu może być również dostarczenie przez naszą firmę produktów o znacząco innych parametrach niż te opisane w naszym katalogu. Po otrzymaniu paczki ze zwróconym towarem, badamy zasadność danej reklamacji i w przypadku jej uznania, odsyłamy należną kwotę przelewem bankowym. Prosimy pamiętać, by wraz z przesyłką reklamacyjną dostarczyć nam dokładny opis przyczyn reklamacji oraz kopię dokumentu zakupu. 
Reklamacje ilościowe prosimy zgłaszać nie później niż w ciągu 5 dni roboczych od otrzymania przesyłki. 
Odpowiedzialność Partner SJ za dostarczenie wadliwych produktów jest ograniczona do wymiany towaru lub zwrotu zapłaconej kwoty. Zwracany towar nie może nosić jakichkolwiek śladów używania lub zniszczenia i musi być odesłany w oryginalnym opakowaniu. 

DOKUMENTY SPRZEDAŻY 

Partner SJ wystawia dokument sprzedaży do każdej dokonanej transakcji. Dokumentem tym może być faktura VAT, faktura Pro Forma lub paragon fiskalny. 
Faktura VAT wystawiana jest wszystkim Klientom, którzy podając swoje dane zaznaczą iż chcą otrzymywać fakturę VAT. Pozostali Klienci otrzymują paragon fiskalny, wraz ze specyfikacją, zawierającą dokładny opis otrzymanych produktów. 
Faktura Pro Forma wystawiana jest wszystkim klientom od których Partner SJ oczekuje określonej na Fakturze Pro Forma przedpłaty w celu realizacji zamówienia, tzn. że realizacja zamówienia nastąpi dopiero po otrzymaniu wpłaty określonej na Fakturze Pro Forma. 


OGRANICZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI 

Firma Partner SJ, nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niedotrzymania terminu dostawy, które zaistniały z przyczyn niezależnych od Firmy Partner SJ. Ze względu na specyficzny charakter towaru znajdującego się w obrocie Partner SJ nie odpowiada za dostarczenie produktów, których parametry (skład surowcowy, kolor) odbiegają od oczekiwanych na podstawie materiału graficznego ( nie dotyczy to sytuacji w których dostawa produktów poprzedzona została przesłaniem próbek). W szczególności nie jesteśmy odpowiedzialni za przerwy w produkcji, utratę zysku lub straty pośrednie, powstające w wyniku niedostarczenia odpowiedniego towaru w danym terminie. Powyższe ograniczenia nie dotyczą sytuacji, w której na dostawę danego towaru została zawarta oddzielna umowa między Partner SJ a Klientem, w której sprecyzowano warunki dostawy i odpowiedzialność za ich niedotrzymanie.
Partner SJ nie ponosi odpowiedzialności za błędy powstałe w czasie druku i edycji katalogu i błędy w załączonej w Internecie dokumentacji. Parametry, cena i opisy oferowanych produktów są tylko orientacyjne i nie mogą stanowić podstawy do żądania odszkodowania. Firma Partner SJ jest właścicielem praw autorskich do materiałów zawartych w katalogu i na stronie internetowej, w szczególności do zdjęć, opisów, formy graficznej, sposobu prezentacji, dlatego prosimy o kontakt z nami w celu uzyskania zgody na ich ewentualne kopiowanie.
Powyższe warunki obowiązują do momentu publikacji ich zmiany w oficjalnych ofertach Partner SJ. Wszelkie spory będą rozstrzygane na gruncie prawa polskiego w sądzie w Warszawie.


Kontynuuj Zakupy

Copyright ©2019
Partner J. Stopczyński U. Stopczyńska Sp. j.

Podane ceny zawierają podatek VAT.
Zmyslowa-Bielizna.eu - Rzetelny Przedsiębiorca 2011 Paczkomaty InPost