Uwaga! Nowy adres Hurtowni Stacjonarnej! Zapraszamy na ulicę Świerkowa 9, 05-101 Boża Wola.
Jedocześnie informujemy o zmianie naszych głównych adresów e-mail na info@partnerbiz.pl.
Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Witaj !   Zarejestruj się  |  Zaloguj się
Polski English
Wyszukaj produkt:
ZAAWANSOWANE WYSZUKIWANIE
Producenci:
      Jesteś tutaj:   Strona główna  |  O nas
O nas 

"Partner" to firma, która zajmuje się sprzedażą bielizny, konfekcji damskiej i męskiej o największych tradycjach i z największym doświadczeniem na rynku polskim. Rozpoczęliśmy przygodę z bielizną już w 1984 roku i trwa ona do dnia dzisiejszego. 

Bardzo dobra współpraca z wieloma znanymi i cenionymi polskimi producentami przynosi efekt w postaci zawsze aktualnej oferty sprzedaży. Oferty pełnej pod względem merytorycznym jak i rozmiarowym. Mamy dla Państwa do zaproponowania ponad 5000 wzorów najwyższej jakości bielizny damskiej, męskiej, dziennej, nocnej, erotycznej, korygującej oraz ciążowej. 

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej firmy i zapoznania się bezpośrednio z naszą ofertą. Współpraca z nami niewątpliwie przyniesie Państwu korzyści, gdyż będziemy mogli zapewnić Państwu dostęp do pełnego asortymentu bielizny polskiego rynku. Jednocześnie jesteśmy otwarci na sugestie, słuchamy rad i przekazujemy wnioski producentom aby współpraca była pełna i aby przynosiła korzyści wszystkim zainteresowanym stronom. 

Współpraca z producentami daje nam możliwość brania czynnego udziału we wprowadzeniu na rynku polskim wyrobów najwyższej jakości. Posiadamy w swej ofercie bardzo szeroki asortyment, który jak sądzimy jest w stanie zaspokoić większość oczekiwań naszych klientów. 

Dzięki wieloletniej, unormowanej współpracy możemy zapewnić Państwu zawsze nie tylko pełna gamę wyrobów we wszystkich dostępnych rozmiarach i kolorach, ale także wszelkie nowości. Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy i bezpośredniego zapoznania się z naszą ofertą, w czym Państwu chętnie pomożemy. 

Asortyment który mamy zaszczyt Państwu przedstawić w niniejszym katalogu jest tylko ułamkiem pełnej naszej oferty.


Kontynuuj Zakupy

Copyright ©2019
Partner J. Stopczyński U. Stopczyńska Sp. j.

Podane ceny zawierają podatek VAT.
Zmyslowa-Bielizna.eu - Rzetelny Przedsiębiorca 2011 Paczkomaty InPost